Sveiciens! Prieks Tevi redzēt šeit! 

Mani sauc Laura Celmiņa. Esmu izaugsmes trenere jeb koučs, psihologs, vadu arī praktiskus treniņus un seminārus par pašattīstības un izaugsmes tēmām. Savu darbu darbu ar kaifu. Mīlu strādāt ar cilvēkiem gan individuālās koučinga sesijās, psiholoģiskā atbalsta sesijās, gan treniņos, semināros un lekcijās. Katru reizi tā ir jauna tikšanās, dzīva un patiesa saruna, kopīgu atklājumu piedzīvošana.

Ar ko es strādāju

Manas klientes ir sievietes, solo, mazo un vidējo uzņēmumu vadītājas, kuras vēlas kādas pārmaiņas savā rītdienā un ir gatavas strādāt ar sevi, lai soli pa solim sasniegtu citus rezultātus, tādus, kuri piepilda, dod prieku un enerģiju jauniem sapņiem un sasniegumiem.

Kā es strādāju

Mana pieeja katram klientam ir personīga un visaptveroša - uz cilvēku skatos kā veselumu un tas parasti skar ne tikai šauru jautājumu, pat ja tas ir konkrēts mērķis. Par manu pieeju liecina daži mani uzskati:

  • Katram cilvēkam ir viņa īpašā talantu, īpašību un spēju buķete. Tikai dažkārt, cilvēks pats nav to iepazinis, apzinājies, atklājis vai arī neredz, kā to var izmantot "reālajā" dzīvē.
  • Ja tev ir ienākusi prātā kāda ideja, tev ir arī visi resursi, lai to piepildītu. Jautājums, cik ilgā laikā un kā piekļūt šiem resursiem, galu galā, vai esi gatavs ķerties klāt un darīt.
  • Visas atbildes jau ir cilvēkā. Cilvēki paši var atbildēt uz saviem jautājumiem un rast jaunus, radošus risinājumus. Koučs dažkārt uzdod neērtus jautājumus, no kuriem paši izvairāmies, un uzdod tos tik ilgi, līdz cilvēks sniedz godīgu atbildi pats sev.
  • Mazi soļi var radīt nozīmīgas izmaiņas. Es gan atbalstu, gan izaicinu savas klientes rast drosmi spert pirmos soļus un palikt motivētām pārmaiņu ceļā. Ne vienmēr ir vajadzīga revolūcija vai apvērsums, lai ieviestu nozīmīgas pārmaiņas savā dzīvē.

Esmu beigusi starptautiski akreditētu profesionālo koučinga programmu un praktizēju kopš 2010.gada. Man ir kouča starptautiskā akreditācija (PCC līmenis no International Coaching Federation, vairāk kā 500 prakses stundas). Esmu koučinga trenere un programmas direktore profesionālā biznesa koučinga programmā "Līderis kā koučs", kouču mentore, psiholoģijas maģistrs. Nemitīgi turpinu pilnveidoties dažādos semināros, treniņos, meistarklasēs, jo piekrītu tam - jo labāk pazīsti sevi un esi paveicis savu mājas darbu, jo labāk vari palīdzēt citiem. Sīkāk skatiet manu CV >>>

Piesakos uz sesiju laura.celminna@gmail.com